Tým BA Sparta U11mix stříbrný na NF!

NÁŠ TÝM DÍVEK A KLUKŮ U11MIX VYBOJOVAL STŘÍBRNÉ MEDAILE NA NÁRODNÍM FINÁLE V BRNĚ!

GRATULUJEME !!!

Komentář trenéra: Do Brna jsme jeli s cílem dojít co nejdál, což se nám povedlo a skončili jsme těsně (ale opravdu těsně) pod tím stupínkem nejvyšším. Z pozice trenéra, pro něhož to byl již 4. turnaj NF U11mix, ale můžu říci, že pro mě je náš tým mistrem. Náš tým předváděl bezesporu nejkolektivnější basketbal ze všech družstev na turnaji a potvrdil, že BA Sparta Praha je "mixovou velmocí", která z poslední čtyř let má z tohoto turnaje vždy medaili (1 zlatá, 2 stříbrné a 1 bronzová). Takovou to statistikou se žádný jiný klub pochlubit nemůže a pouze to stvrzuje skutečnost, že jsme v podstatě jediný basketbalový klub v republice, který "pod jednou střechou" dlouhodobě úspěšně vychovává jak basketbalistky tak basketbalisty.